Taşdelen Mesire Alanı

PİKNİK


Taşdelen Mesire Alanı;  çam , meşe, kayın ve göknar ağaçları ile kaplı 2000 dönüme yayılan, orman içindeki çeşmelerinden gürül gürül akan kaynak suları ile ünlü Anadolu yakasının en önemli piknik alanlarından biridir.

Taşdelen’in tabiat değerleri,  güler yüzlü personeli, ulaşım kolaylığı ve bakımlı sahaları ile bütünleşince Anadolu yakasının cazibe merkezi  olarak öne çıkıyor.

100.000 kişi kapasitesi, gölgelik alanları, tuvaletlerin temizliği ve sayısı, piknik alanı iletişim olanakları, piknik alanı otopark kapasitesi bakımından kurumsal pikniklerinize olanak sağlıyor.Çalışanlarınız ile birlikte tüm yılın yorgunluğunu atabilir, motivasyon ve çalışanlarınız arasındaki iletişimi düzenleyeceğiniz piknik organizyonları ile sağlayabilirsiniz.

İstanbulun arka bahçesinde şehrin kargaşası, gürültüsü ve sitresten uzak, doğa ile iç içe verimli ve farklı bir organizasyon için Taşdelen Mesire alanı çok ideal ortamdır. Doğa ile başbaşa farklı dinlence ve eğlence imkanlarıyla gerek iş gerek eğlenceyi bir arada yaşayabileceğiniz bir ortam sunmaktadır.